• Daha Detaylı Bilgi İçin
  • İletişim bilgilerinizi bırakın, ekibimiz sizi arasın.
    ASP CAPTCHA Generator
GRUP BAŞKANIMIZIN GÖRÜŞLERİ

En iyi çözümü en iyi hizmet ile sunmak…
Thermonoks ; engin bilgi birikimi, güçlü kurum kültürü, ileri teknik altyapısı, yönetim yetkinlikleri ve yıldan yıla genişleyen portföyü ile ulusal pazardaki lider konumunu 2011 yılından beri global arenaya taşıyarak, dünya çapında yerini almayı hedeflemektedir.

Kurulduğu günden beri temel iş anlayışından sapmamış olan şirketimiz; kalitesinin yükselmesine katkı sağlayan iş anlayışından asla vazgeçmemiştir; çağdaş kurumsal yönetim yaklaşımı ve sektörün en genç makine parkı olarak değerlendirilmektedir.

Ülkemiz sınırlarının dışında Yeni Zelanda, Avustralya, Bahreyn… ve Irak’ da projeler üstlenmiş olan Thermonoks makine, önümüzdeki dönemlerde Rusya, Balkanlar, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Türk Cumhuriyetlerinde büyümeyi hedeflemektedir. Gerek ulusal gerekse uluslararası pazarda örnek bir kurum olarak değerlendirilmeyi hedefleyen Thermonoks önümüzdeki yıllarda konumunu perçinleyecek ve hizmet sunduğu iş kollarındaki ayrıcalıklı duruşunu daha da ileriye taşıyacaktır.

Kalitemizin sırrı;
Thermonoks, sektöründe farklılaşan, rekabet eşiği güçlü, örnek bir kurumdur. 2011 yılından itibaren işinin en iyisi profesyoneller ile çalışmalarına yön veren şirketimiz, çağdaş kurumsal yönetim yaklaşımı, yalın organizasyonu, güçlü teknolojik yapısı ve sektörün en genç makine parkı ile öne çıkmakta; yurt içinde olduğu kadar uluslararası piyasada da yerini alarak kendini kanıtlamıştır.

Güç unsurlarımız;
Profesyonel yönetim ekibimiz ve insan kaynağımız, sektöründe “en genç ve en ileri” olarak nitelenen makine parkımız, sağlam teknolojik yapımız, en yeni bilgi teknolojilerini ve yapı tekniklerini kullanma becerimiz, doğru, şeffaf ve etik global standartlara dayalı iş yaklaşımımız, kalite-çevre-güvenlik ekseninde insan ve doğaya duyarlı politikalarımızdır.

Hedefimiz sınır ötesinde büyümek…
Kârlı, verimli ve üretken bir şirket olarak daha iyi bir teknoloji için var gücümüzle çalışıyoruz.
Thermonoks ailesi olarak hedeflerimize ulaşmak için kurumsal değerlerimizin kılavuzluğunda ilerlemekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetini ve iş ortaklarımızın güvenini artırdığımız sürece daha yüksek hedefleri de gerçekleştireceğimize inancımız tamdır.

 


REFERANSLARIMIZ