• ÜRÜNLER
  • Daha Detaylı Bilgi İçin
  • İletişim bilgilerinizi bırakın, ekibimiz sizi arasın.
    ASP CAPTCHA Generator
SLIMCUP
SLIMCUP GENEL ÖZELLİKLERİ

Sektör Standardı Thermonox tarafından yaratıldı. Slimcup patentli bir bardak tasarımıdır. Tamamen Thermonox tarafından tasarlanıp geliştirilmiştir. Bu yeni dizayn, Bardak su dolum sektörünün standartlarını değiştirecek konuma gelmiştir. Yeni dizayn atalarına göre hem daha şık ve ince hem de %40’ a varacak şekilde daha tasarrufludur.

 

Slimcup, seri ve ekonomik olarak tasarlanmış tam otomatik bardak su dolum makinasıdır. Kullanıcı açısından kolay yönetilebilirliği, ayarların kolay yapılabilmesi, bardak ölçülerinin kolay ayarlanabilmesi ve insan gücünü en asgariye indirerek işçilik, ambalaj, nakliye ve zaman gibi maliyetlerde tasarruf sağlaması amaçlanarak tasarlanmıştır. Slimcup ‘ın en önemli özelliği, bardak suların hacmini değiştirmeden daha az folyo ile daha fazla ürün elde edilmesidir. Bu sayede %40 ‘a kadar ambalaj tasarrufu sağlanmıştır. Alt ve üst folyo form değişikliği sayesinde koli ebatlarında küçülmeye giderken, ürün kapasitesinde artış sağlanmıştır.

 

Özel gruplama sistemimiz sayesinde de bardaklar paketleme aşamasına gelmeden gruplama yapılarak taşıyıcı konveyör sistemi ile el değmeden paketleme işlemi tamamlanmakta ve personel kapasitesinde maksimum tasarruf sağlanmaktadır.

REFERANSLARIMIZ